Format Kitap
Barkod 9786052267523
Yayın Tarihi 2019-05-15
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 256
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 195 X 275

Emeği Geçenler :
Yazar   : Kemal Zaku
Yazar   : Ersin Özdemir

Sevgili Öğrenciler,

Yıllardır Ara Sınıflar ve Üniversiteye Hazırlık Özet, Deneme Sınavları, Strateji Kartları ve farklı birçok eğitim materyaliyle siz değerli öğrencilerimize sınavlara hazırlık ve eğitim-öğretime katkı amaçlı kaynak yayınlar sunan Delta Kültür Yayınevi, şimdi de Soru Bankaları ile hizmetine devam ediyor.

Okul ve dershane deneyimi olan uzman öğretmen-yazar kadromuzun hazırladığı bu kitap sınav sistemindeki ve müfredat programlarındaki son değişikliklere uygundur.

İpucu ve çözme stratejisi: Zorlanabileceğiniz bazı soru tiplerinin altına, kuş ikonlu kutucukta verdiğimiz ipucu ve çözme stratejisi ile farklı bakış açısı yakalamanızı sağlamaya çalıştık.

Kolaydan zora: Soru tipini tanıma ve soruyu çözme yöntemini öğrenme süreci, aşama aşama gerçekleşsin diye soruları kolaydan zora doğru hazırladık.

Karma Soru Testleri: Karma Soru Testleri ile bilgilerinizi pekiştirerek bölümü tekrar etme olanağı bulacak, bilgilerinizi yorumlama gücüne ulaşacaksınız.

Titiz bir çalışmanın ürünü olan kitabımızın siz değerli öğrencilerimize faydalı olmasını umuyor, gireceğiniz tüm sınavlarda başarılar diliyoruz.

devamını oku..
Kategori : Eğitim
36.11
Liste Fiyatı : 36.11
Kazancınız : 0.00
 Favorilere Ekle