Format Kitap
Barkod 9789755337005
Yayın Tarihi 2011-08-18
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 643
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 155 X 245

Emeği Geçenler :
Yazar   : Adnan Gerger

Bu kitap, birtakım iddialardan oluşmuyor ya da bilinen soruları gündeme getirmiyor. Bir yargı da ileri sürmüyor. Umut Operasyonu sürecinde yaşananları gözler önüne seriyor sadece Ama tüm yönleriyle, ayrıntılarıyla ve belgeleriyle

Uğur Mumcu'yu Kim Öldürdü?, sıradan bir kitap değil. Bir ilk kitap Umut Operasyonu ile ilgili şimdiye kadar bilinmeyen, kamuoyunda paylaşılmamış birçok şeyi ilk kez öğreneceksiniz, belki de duyduğunuz bazı şeylerin belgelerine ilk kez rastlayacaksınız.

Bir belgesel, bir araştırma kitabı bu... Ama resmi belgeleri öyküleyerek anlatması, okunmasını son derece kolaylaştırıyor. Yunus Nadi Roman Ödülü sahibi Adnan Gerger, yaşananları bir roman gibi kaleme almış. Böylece, hem soluk soluğa okunan, hem de geçmişte kurulan kanlı tezgâhları bir kez daha sorgulamamızı sağlayan bir çalışma çıkmış ortaya.

Okudukça merak edeceksiniz. Merak ettikçe sorgulayacaksınız Yalnızca Uğur Mumcu'nun neden öldürüldüğünün izini sürmekle kalmayacak, bu ülkede işlenen diğer esrarengiz suikastların da peşine düşeceksiniz.

devamını oku..
Kategori : Siyaset - Politika
% 30
indirim
32.20
Liste Fiyatı : 46.00
Kazancınız : 13.80
Miktar :  
Adet

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30.00 indirim