Format Kitap
Barkod 9786051861654
Yayın Tarihi 2019-09-11
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 560
Kapak Ciltli
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215

Emeği Geçenler :
Çevirmen   : Barış Satılmış
Yazar   : Winston Graham

Winston Graham'ın kaleminden tüm zamanların en etkileyici aşk hikâyesi. Çok sevilen Poldark serisi Demelza ile devam ediyor. Yoksul bir madencinin kızı olan Demelza, kendisini bir bar kavgasından kurtaran Ross Poldark'ın eşidir artık. Yıllardır süregelen sorunlar ise evliliklerini ve aşklarını sınamaktadır. Demelza evliliği sayesinde dahil olduğu üst sınıfa ayak uydurmaya çalışırken, Ross da madencilerin hakları için verdiği mücadelede güçlü kişilerle karşı karşıya gelip düşmanlar edinmektedir. Tüm bu bitmek bilmez karmaşaya ve aralarındaki farklılıklara rağmen bu iki âşık birbirlerine olan bağlılıklarını güçlendirebilecek ve mutlu olabilecekler midir?
Dizisi ülkemizde de yayınlanan ve ilk sezonuyla dünyada yirmi milyonu aşkın izleyiciye ulaşan Poldark; dönem İngiltere'sini anlatan, maden ocaklarında çalışan işçilerin yaşadığı sorunlar ve keskin sınıf ayrılıkları üzerine yazılmış çarpıcı bir roman. Serinin ilk kitabından bile iyi.
- Booklist
Eğer Poldark serisini hâlâ okumadıysanız, 18. yüzyılın, tarihi aşkın ve kurgunun harika bir anlatımla birleştiği bu romana şans verin. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.
-Amazon
Bu kitaplarla kıyaslayabileceğim başka bir tarihi kurgu serisi yok. Tekrar tekrar okudum, okuyorum.
- Goodreads
Ross Poldark, edebiyatın en etkileyici kahramanlarından biri.
- Debbie Horsfield

devamını oku..
Kategori : Edebiyat
39.00
Liste Fiyatı : 39.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim