Format Kitap
Barkod 9786055183523
Yayın Tarihi 2014-04-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 160
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 100 X 140

Emeği Geçenler :
Yazar   : İbrahim Kaygısız

KPSS başta olmak üzere kamu ve özel kurumlarda istihdam edilecek personelin seçimi için yapılan tüm sınavlarda, Güncel Olaylar ve Bilgiler hakkındaki soruların sayısı ve ağırlığı giderek artmaktadır. Bu durumun yarattığı ihtiyaçtan hareketle, Güncel Olaylar ve Bilgiler ile ilgili belki de alanındaki en kapsamlı bu çalışmayı, özgün bir formatta sizlere sunuyoruz.
Çalışmamızda, yıllar bazında çıkabilecek soru ihtimalini gözeterek, dönemine damgasını vuran önemli olayları Bunları Unutmayalım başlığıyla verdik. İçinde bulunduğumuz ve bir önceki yılın önemli olaylarını Siyaset, Ekonomi, Spor ve KültürSanatBilim şeklinde gruplandırarak eksiksiz bir şekilde hazırlamaya çalıştık.
Uluslararası ve ulusal kuruluşlar hakkında doğru bilgilere ulaşabilmeniz amacıyla kurumların kendi kaynaklarından yararlandık. Yabancı kuruluşları araştırırken gerektiğinde çevirilerle destekledik.
Uluslararası kuruluşları alışılageldiği gibi şabloncu bir anlayışla vermek yerine, Türkiyenin bu kuruşlarla olan ilişkilerini, konu akışında ve yerinde, renkli fonla belirginleştirerek hemen görmenizi sağlamak istedik.
Çalışmamızın hepinize faydalı olacağını ümit eder, başarılar dileriz.

devamını oku..
Kategori : Genel
4.54
Liste Fiyatı : 4.54
Kazancınız : 0.00
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.