Format Kitap
Barkod 9786051866093
Yayın Tarihi 2019-09-11
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 288
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Sara Shepard
Çevirmen   : Gülfem Çırak

Tüm Dünyada Ses Getiren Yalan Oyunu Serisi Üçüncü Kitabıyla Devam Ediyor.
Tüm Hayatınız Yalan Olsa Ve Kime Güveneceğinizi Bilemeseniz Ne Yapardınız?Gerçeği Bulmak İçin Ne Kadar Derine İnerdiniz?
Katilim dışarıda bir yerde. Ve ikiz kardeşimi öldürmek için bekliyor olabilir.Ben ölmeden iki ay önce, en yakın arkadaşımın ağabeyi ortadan kayboldu. Thayer nereye gitti ya da neden gitti hiçbir fikrim yok ama gitmesinin benim suçum olduğunu biliyorum. Hayattayken pek çok korkunç şey yaptım. İnsanların benden nefret etmesine, hatta belki de öldürmek istemesine neden olacak şeyler.Cinayetimi çözmeye kararlı olan ikiz kardeşim Emma, benim yerime geçince arkamda bıraktığım gizemleri teker teker ortaya çıkarmaya başladı; esrarlı günlüğüm, karmakarışık aşk hayatım ve insanlara yaptığım tehlikeli Yalan Oyunu şakaları... Ayrıca arkadaşlarımın en karanlık sırlarını da öğrendi ama Thayer'ın geçmişini araştırmaya hiç şansı olmadı... Ta ki şimdiye dek.Thayer artık geri döndü ve Emma onun intikam peşinde olup olmadığını öğrenmek için acele etmek zorunda.Belki de Thayer intikamını çoktan aldı.
YorumlarYalan Oyunu serisi gözünüze uyku girmeden okuyacağınız türde bir gerilim... Ters köşe nüansları şaşırtıcı derecede akla yatkın. - VoyaKeyifli ve kurgunun hızla geliştiği bir gizem... Emma ipuçlarını bir araya getirdikçe okurlar sayfalarla adeta yarışa girecek ve bir sonraki adımı hesap etmeye epey kafa yoracak. - Publishers WeeklyRomantizm ve tehlikenin tam dozunda harmanlandığı gerilim dolu bir roman. - School Library Journal

devamını oku..
Kategori : Edebiyat
20.50
Liste Fiyatı : 20.50
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim