Format Kitap
Barkod 9789752566323
Yayın Tarihi 2018-09-05
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 144
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Editör   : Seda Darcan Çiftçi
Hazırlayan   : Ahmet Bilal Türk
Yazar   : Jonni Kincher
Grafiker   : Hilal Yıldız

Çevrendeki insanlar duygusal mı yoksa mantıklı mı? İnsanlar birbirini neye göre yargılıyor? Kadınlar ve erkekler dünyaya farklı mı bakıyor? Diğer insanların davranışlarını şekillendirebilir miyiz? İnsanların benzer tarafları mı daha fazla farklılıkları mı?
Aileni, arkadaşlarını, sınıf arkadaşlarını ve genel olarak insanları daha iyi tanımak ister miydin? Cevabın evetse bu kitabı seveceksin. Tam 40 tane eğlenceli olduğu kadar insanı hayrete de düşüren deney var bu kitapta. Her bir test seni, çevrendeki insanları harekete geçiren şeyin ne olduğuna dair düşünmeye davet ediyor. Her bir test insan doğasına ilişkin gözlem ve deneyler yapma becerilerini geliştiriyor.
Deneyler bilimsel gerçeklere dayanıyor ama oyun oynuyormuş gibi eğlenceli. Adım adım yönergeler tam olarak ne yapman gerektiğini söylüyor. Daha Fazla Araştırma Yap isimli bölümler ileri düzeyde çalışmaya yönlendiriyor. Sizin İçin Önemi bölümleri deneylerin günlük yaşamımızda neye karşılık geldiğine dikkat çekiyor. Çoğaltılabilen sayfalar deneyleri yapmana yardımcı olarak bir bilim insanı olma yolunda ne kadar ilerleme gösterdiğini anlamanı sağlıyor. Bu süreç içerisinde, başkalarını daha iyi tanıdıkça kendini de tanımaya başladığını fark edeceksin.

Çocuklar İçin Psikoloji I ve II İçin Ne Söylediler?
Çocuklar, aileler ve öğretmenler için ideal bir kendini tanıma rehberi.
-Children's Advocate (Çocukların Avukatı dergisi)
Bütün kütüphanelerde yer almalı.
Voice of Youth Advocates (Gençlerin Avukatlarının Sesi dergisi)
Bilinen 'bilimsel deney' kitaplarından bambaşka, çocuklar hayran kalacak.
Booklist (Kitap Listesi dergisi)

devamını oku..
Kategori : Psikoloji
25.93
Liste Fiyatı : 25.93
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim